Uncharted Legacy of Thieves Collection - Madagaskar

Další Uncharted už nebude, vzkazuje Naughty Dog. Stejný osud může potkat i The Last of Us

28. 1. 2023
Zdroj náhledu: Sony

Kdo doufal v Uncharted 5 nebo The Last of Us Part 3, může být ve výsledku zklamán. Studio Naughty Dog totiž nastínilo budoucnost obou sérií.

Uncharted Legacy of Thieves Collection - akce ze vzduchu

Zdroj: Sony

V případě Uncharted je situace jasná. Vývojáři z Naughty Dog již neplánují další pokračování a dle jejich slov je příběh Nathana Drakea uzavřen. Nemusí se ovšem jednat o úplný konec Uncharted a je možné, že v budoucnu se dočkáme restartu série, který si vezme pod křídla jiné vývojářské studio.Série Uncharted je stále velkým hitem a poslední Uncharted 4 je dokonce jednou z nejprodávanějších her našeho studia. Rozhodli jsme se však příběh Nathana Drakea ukončit a  jít dál,“ řekl Neil Druckmann z Naughty Dog.

The Last of Us Part I – Logiáš

Neil Druckmann se krátce vyjádřil i k budoucnosti The Last of Us Part 3, o kterém se v poslední době tak často spekuluje. Dle jeho slov Sony nijak netlačí na pokračování a nechává v tomto ohledu studiu volné ruce. Pokračování vznikne pouze v případě, že se podaří vymyslet poutavý příběh, který hráče zaujme. Vzhledem k druhému dílu, který v některých ohledech rozdělil fanoušky na dva tábory, je možné, že se mnoho vývojářů ze studia Naughty Dog nebude chtít na přímém pokračování podílet. Nicméně se stále jedná o nepotvrzenou informaci a je stále možné, že se někdy dalšího Last of Us nakonec dočkáme. Bude se však pravděpodobně jednat o úplně poslední díl celé série.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.