ATS Oklahoma - žlutý tahač

Na Steamu se objevilo mapové rozšíření American Truck Simulator - Oklahoma

16. 11. 2022
Zdroj náhledu: SCS Software

Bližší informace nejsou prozatím známy, nicméně dalším státem pro českou hru American Truck Simulator (ATS) by měla být Oklahoma.

Zdroj: SCS Software

Oklahoma je co do rozlohy 20. největším státem v USA a v počtu obyvatel se řadí na 28. místo. Hlavním městem je Oklahoma City, které čítá přibližně 630 000 obyvatel. Mezi další velká města patří například Lawton, Tulsa, Norman nebo Broken Arrow. Je tedy pravděpodobné, že většinu těchto měst, včetně Oklahoma City, ve hře najdeme. Vzhledem k tomu, že se rozšíření American Truck Simulator – Oklahoma teprve objevilo na Steamu, nejsou známy žádné bližší detaily.

Zdroj: SCS Software

Podle informací z popisku na produktové stránce by mělo jít o různorodý stát, v němž se nachází několik nádherných národních parků, přírodních krás a rovněž několik historických míst, která možná s našimi tahači budeme moci navštívit. Oklahoma je také bohatá na svůj průmysl. Jedná se o jedno z největších míst pro těžbu ropy a zemního plynu v USA. Rozšíření American Truck Simulator – Oklahoma si prozatím můžete přidat do svého seznamu přání.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.