Česká stopa League of Legends

League of Legends a česká stopa

29. 1. 2023
Zdroj náhledu: Riot Games

Populární hra League of Legends byla oficiálně vydaná společností Riot Games v roce 2009. Jaký odkaz zanechala česká komunita v tomto světě? Kdo jsou bratři Kněžínkovi? A jakou roli v tomhle všem hraje Necrit? Dokument, který odpovídá na tyto otázky, je právě venku. Film pokrývá všechny oblasti spojené s touto populární hrou na Vyvolávačově Žlebu, od nejznámějších streamerů přes profesionální hráče až po zakladatele československé ligy.

Kromě oficiální premiéry na YouTube, která se konala 26. 1. 2023 ve 20:00, jsme se dočkali také offline premiéry v kinosále Lucerna, která se konala 24. 1. 2023. Té se účastnily i známé tváře, jako je třeba Petr „Xnapy“ Jirák, Ondřej Báča – zakladatel a vedoucí Hitpointu – nebo již výše zmiňovaný Necrit, tvůrce videí o příbězích ze světa League of Legends.

Dokument ke zhlédnutí níže.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.