Roztomilá adventura Aka dorazí koncem roku

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Cosmo Gatto

Aka je chystanou adventurou v roztomilém otevřeném světě, který za sebou táhne válečnou minulost. Ke konci tohoto roku se budete moct vrhnout do zpustošené krajiny a opět jí vrátit původní slávu. Titul má vyjít na Nintendo Switch a PC skrze Steam.

Zemí se prohnala válka a zanechala na ní jizvy minulosti. Starý přítel vás pozve na svůj ostrov, kde můžete žít mírumilovný život až do konce svých dní. Ostrov je ovšem poznamenaný bojovými konflikty, a tak bude právě na vás, abyste mu vrátili jeho původní krásu. Hráč bude moct pěstovat rostliny, od nádherných barevných květin až po chutnou zeleninu a další plodiny. Kromě farmaření se budete moct vrhnout také na rukodělné práce, jako je výroba nástrojů, oblečení, dekorací a samotných přístřešků. Čekat na vás bude také několik NPC s mnoha úkoly, kdy se vy sami rozhodnete, komu pomůžete. Při plnění úkolů se budete moct vydat tam, kam vás zrovna nohy zavedou. Aka nabídne otevřený svět zcela volný k prozkoumávání a hledání všech jeho krás.

Objevovat budete hned několik oblastí a ostrovů, z nichž každý je vytvořen dle různých regionů našeho reálného světa. Borovicový ostrov je inspirovaný především jihozápadní Francií a představuje scenérie, které evokují Evropu. Bambusový ostrov nabídne snad to nejrozmanitější prostředí horkých pramenů, sopek, pláží, zasněžených oblastí a mnoho jiných krás východní Asie. Bambusový ostrov inspirovalo prostředí Kanady, a takto bychom mohli pokračovat dále. Aka bude zkrátka tou odpočinkovou adventurou, ve které se můžete libovolně vydat do všech možných stran, plnit různé úkoly, pěstovat plodiny, vyrábět předměty a ke konci dne si odpočinout v horkých pramenech společně s opicemi nebo pozorovat mraky na obrovské kapybaře.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn