Rustler2

Rustler – aktualizace a Steam Deck

16. 7. 2022
Zdroj náhledu: Jutsu Games

Šílená středověká akční hra ve stylu klasického GTA přináší novou aktualizaci. Titul Rustler, též známý jako Grand Theft Horse, má novou aktualizaci a vývojáři této úspěšné hry se s námi podělili o něco málo informací. Vývojáři v první řadě reagují na početné dotazy komunity, které se týkaly zejména budoucích aktualizací.

Vývojáři jsou opravdu rádi za zpětnou vazbu a ihned v úvodu to potvrzují. „Než vám však představíme červencovou aktualizaci, chceme vám ze srdce poděkovat za vaši neustálou podporu a stovky hodin rozhovorů, kdy jste se s námi dělili o svou zpětnou vazbu. Jsme vděční za každou recenzi, protože bez nich – pozitivních i negativních – bychom nevěděli, které funkce je třeba vylepšit.“ – Jutsu Games

Rustler fighting

Rustler plně funkční na Steam Decku

Titul je nyní plně funkční a optimalizovaný pro hraní na Steam Decku. Na toto herní zařízení se sice hra dostala již v dubnu, ale nyní je plně ověřena a optimalizována. Zároveň byl ještě poladěn výkon, aby se vám vaše zařízení v těchto vedrech nepřehřívalo. 

Nyní se dostáváme k seznamu oprav. Je opravdu pestrý, proto jsme vybrali jen ty nejzásadnější, případně bugy, které byly nejvíce zmiňovány komunitou.

  • Byl navýšen čas pro snadnější splnění „mace murderfest“.
  • Pokud hru ukončíte hned po zhlédnutí úvodu a poté načtete uložený soubor, měli byste v ní být schopni bez problémů pokračovat.
  • Při hraní jiných miniher se na obrazovce hry nezobrazí hlášení o neúspěchu Taxikáře.
  • Pokud jste Sleazyho zabili při předchozím hraní, nebojte se, při dalším spuštění se s ním opět setkáte.
  • Vítězství v soubojích MMA vám již nebude blokovat spuštění minihry klávesou „E“, když sedíte na koňském hřbetě.
  • Pokud se pokusíte zopakovat úkol „His Beautiful Dark Twisted Fantasy“ během plnění úkolu „Take Sleazy Home“, Sleazy by se nyní měl stejně objevit v místě návratu a následovat Guye.
  • Ve vedlejším úkolu „By a Long Shot“ by již Guy neměl být vidět, jak se vznáší. Tento bug se často stával a byl předmětem mnoha diskuzí.
  • Vybuchující červené sudy a TNT vás zabijí, aniž by vás zablokovaly na místě. Nyní nemáte šanci přežít zásah ani se zaseknout. Tohle již opravdu zabolí.
  • Nyní by také měla být hra kompletně lokalizována ve vybraných jazycích, a to bez chyb a překlepů.

Více se dozvíte zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.