Rustler intro

Rustler - Murder Madness DLC

9. 10. 2021
Zdroj náhledu: Jutsu Games

Vývojář Jutsu Games, který se řadí mezi nezávislá studia, na sebe strhl velkou pozornost. Se svou hrou Rustler chce hráčům nabídnout a také určitým způsobem vrátit onen skvělý pocit ze hry Grand Theft Auto. Rustler, o kterém jsme vás informovali v naší recenzi, je přesně tak šílený, násilný a zábavný, jako první dva díly GTA a inspirován hrou GTA II byl i úvodní film, který můžete pro pobavení zhlédnoutí níže.

„Staňte se středověkým kriminálníkem v bláznivé akční hře v otevřeném světě plném odkazů na popkulturu. Plňte šílené úkoly, zabíjejte ikonické hrdiny, kraďte koně, bojujte se středověkou policií, okrádejte rolníky, poslouchejte hudbu barda a mnoho dalšího! Vše zabalené ve stylu „staré školy“!”

Rustler – první DLC oznámeno

Nyní je ohlášeno první DLC k této skvělé hře. A zde je i stručný popis od autorů:
„Dobrý den, Rustlers,
Víme, že spousta z vás na to čekala, a jsme moc rádi, že se s vámi konečně můžeme podělit o dobrou zprávu! První DLC Rustleru - Vražedné šílenství - k vám dorazí 19. října! Připravte si zbraně a koně, protože to bude krvavá mela!

  • Najměte si žoldáky, aby bojovali vaším jménem!
  • Získejte nové zbraně - rychle střílející hbitý luk a brnění prorážející palcát
  • Jezděte na voze nebo na novém koni s bonusovou municí!
  • Splňte nové úkoly na Vražedné slavnosti!

Staňte se Vrahem, kterého nikdo nechce, ale tolik si ho zaslouží, a přidejte si DLC Rustler: Murder Madness na seznam přání!“ Jutsu Games

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.