SR Showcase – náhledový obrázek

Saints Row Ultimate Customization Showcase je ohlášena na příští týden

15. 4. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Jak jste se stavili k odložení nového Saints Row na srpen tohoto roku? A co na Saints Row vůbec říkáte? Návrat do starých, lehoučce šílených kolejí svědčí sérii mnohem více než přehnané scifiózní prvky. Tempo, jakým šílenost této legendární série stoupala, hnalo název Saints Row přímo do pekla, a to doslova…Počítáte-li se mezi fanoušky nadcházejícího dílu, zbystřete. Vývojářské studio Volition naplánovalo na 20. dubna událost s názvem „Ultimate Customization Showcase“, jejíž součástí bude americká herečka a moderátorka Mica Burton. Není třeba chodit kolem horké kaše, název jasně vypovídá o tom, co od živého přenosu můžeme čekat – široké možnosti přizpůsobení vašeho hrdiny.

No a je to zase tady! Po sedmi letech cítím závan „šíleně zábavných“ zbraní. Žlutá, zelená, červená… Ale hlavně fialová! Hlavně ta fialová! A pak ta socha! Tady jsme definitivně správně. „Hráčská volba a přizpůsobení postavy byly vždy základními pilíři této série a přenos v příštím týdnu ukáže, jak nový díl nejen pokračuje v této tradici, ale také ji posouvá do nových výšin,“ stojí v tiskové zprávě. „Volition odstranilo hranice pohlaví a omezení pro hráče – oblékněte si cokoliv bez omezení a pravidel. Saints Row také dává mnohem větší prostor přizpůsobení zbraní a vozidel s řadou nevídaných možností. Ve hře je hráčova volba na prvním místě.

Ultimate Customization Showcase můžete sledovat 20. dubna ve 21:15 na Youtube nebo Twitchi.

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.