Saints Row - auto

Dvouminutová ukázka ze hry Saints Row ukazuje nádherný otevřený svět

12. 10. 2021
Zdroj náhledu: Deep Silver

Přibližně dvouminutová herní ukázka ze hry Saints Row od Game Informer ukazuje otevřené písečné pláně na okraji města a noční život v centru Santo Ileso.

V první části herní ukázky se můžeme podívat na otevřené, sluncem zalité písečné pláně na okraji města Santo Ileso, kde nám jedna z hlavních postav ukáže i destrukci prostředí. Druhá část zaměří svou pozornost na noční život ve městě, kde vidíme neonová světa a kolemjdoucí obyvatele. Již z videa lze vidět, že i v nočních hodinách bude Santo Ileso živoucí metropolí. Na závěr se můžeme podívat i na samotný otevřený svět z ptačí perspektivy. A co vy? Jak se vám dvouminutové video líbí?

Nové Saints Row vychází 25. února 2022 pro PC (exkluzivně pro Epic Games Store), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S. Dobrou zprávou je také přítomnost českých titulků.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.