Saints Row - gang

Vydání nového Saints Row se odkládá!

17. 11. 2021
Zdroj náhledu: Deep Silver

Datum vydání nového Saints Row se podle posledního vyjádření studia Volition odkládá o zhruba šest měsíců. Kreativní ředitel Jim Boone na oficiálním twitteru zveřejnil zprávu, v níž se píše, že titul vyjde až v srpnu 2022.

Reboot série Saints Row měl původně přijít 25. února následujícího roku. Nové datum bylo nastaveno na 22. srpna 2022. „Naším primárním úkolem je vytvořit dosud nejlepší díl série Saints Row, a pokud bychom hru vydali v původním plánu, nesplňovala by naše nároky, které jsme si při vývoji stanovili, a nebyla by taková, jakou by si hráči zasloužili. Náš tým potřebuje na splnění všech kritérií více času,“ vysvětluje Jim Boone. Za odkladem rovněž stojí i sílící pandemie COVID-19, jelikož vývojářské studio muselo přistoupit i na tzv. home office.

Vzhledem k rozlehlosti nového dílu série je odklad o šest měsíců zcela přijatelný a pro splnění ambice stát se nejlepším titulem také nezbytný. Příspěvek dále dodává, že se nedočkáme žádných výrazných změn po příběhové ani hratelnostní stránce a vše, co bylo v minulých týdnech a měsících odhaleno, uvidíme ve finální verzi hry.Na závěr připomínáme, že Saints Row vyjde s českými titulky na PC, Playstation 4 a 5, Xbox One a Series X/S.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.