Salt and Sacrifice náhled

Salt and Sacrifice přichází na Steam

23. 10. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Pokračování oblíbené 2D Souls-like hry Salt and Sanctuary konečně přichází po více než roce také na Steam. Salt and Sacrifice, vyvíjený nezávislým Ska Studios, byl nejdříve vydán jako exkluzivita na Epic Games Store a na PlayStation 4 a 5. Studio tvořené pouze dvěma vývojáři bylo úspěšné a hráči Dark Souls si předešlou hru zamilovali. Titul vychází na platformu 7. listopadu, a pokud jste vášnivými fanoušci soulsovek, doporučujeme titul sledovat a přidat si ho do svého seznamu přání. Pokračování prvního dílu bude stát 19,99 $. Pokud jste nevyzkoušeli první díl, můžete si jej pořídit za 17,99 €.

Salt and Sacrifice je brutální bojovou 2D hrou, která má překvapivě vysoké hodnocení. Pokračování oproti předchozímu dílu obsahuje možnost multiplayeru napříč všemi platformami. Kromě toho, pokud jste fanoušci náročnějších her, Dark Souls nebo třeba her na styl Castlevania, doporučujeme si přidat titul do své knihovny.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.