Oznámeno pokračování hry The Walking Dead: Saints & Sinners

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Skydance Interactive
Skydance Interactive a Skybound Entertainment oznámili, že se dočkáme pokračování úspěšného VR titulu, a to The Walking Dead: Saints & Sinners. Druhý díl ponese název The Walking Dead: Saints & Sinners Chapter 2: Retribution.
První díl vyšel 23. ledna roku 2020 a dočkal se docela pozitivního ohlasu. Na Steamu se hra může pyšnit 89 % kladných recenzí, což ji řadí do kategorie Velmi kladné. Z názvu vám je nejspíše jasné, že se nacházíte v postapokalyptickém světě, kde propukla nákaza, kvůli které se lidé mění v zombie, jinak řečeno chodce. Vžijete se do role takzvaného „tourist“, v překladu turisty, který se nachází ve městě New Orleans jen tři dny po vypuknutí epidemie. Váš boj o přežití začíná a nebude to vůbec jednoduchý úkol.
Pokračování s názvem The Walking Dead: Saints & Sinners Chapter 2: Retribution bude navazovat na první díl a stále se budete nacházet v New Orleans. Narazíte na nové přeživší, budete čelit novým hrozbám a také opět budete muset činit velice složitá rozhodnutí. Bohužel další informace o nadcházejícím titulu nemáme. Můžeme tedy jen vyhlížet nějaký ten trailer či oznámení o datu vydání.
„Poslední dva roky byly naprosto neskutečné pro The Walking Dead: Saints & Sinners a my jsme nesmírně vděční za neustálou podporu ze strany hráčské komunity, která pomohla vytvořit hře takový úspěch, jaký má dnes.“ Takto zněla slova Chrise Busse v tiskové zprávě.

Zdroj: techrapotr.net

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn