The Walking Dead Saints & Sinners náhled

Oznámeno pokračování hry The Walking Dead: Saints & Sinners

25. 1. 2022
Zdroj náhledu: Skydance Interactive

Skydance Interactive a Skybound Entertainment oznámili, že se dočkáme pokračování úspěšného VR titulu, a to The Walking Dead: Saints & Sinners. Druhý díl ponese název The Walking Dead: Saints & Sinners Chapter 2: Retribution. První díl vyšel 23. ledna roku 2020 a dočkal se docela pozitivního ohlasu. Na Steamu se hra může pyšnit 89 % kladných recenzí, což ji řadí do kategorie Velmi kladné. Z názvu vám je nejspíše jasné, že se nacházíte v postapokalyptickém světě, kde propukla nákaza, kvůli které se lidé mění v zombie, jinak řečeno chodce. Vžijete se do role takzvaného „tourist“, v překladu turisty, který se nachází ve městě New Orleans jen tři dny po vypuknutí epidemie. Váš boj o přežití začíná a nebude to vůbec jednoduchý úkol.

Pokračování s názvem The Walking Dead: Saints & Sinners Chapter 2: Retribution bude navazovat na první díl a stále se budete nacházet v New Orleans. Narazíte na nové přeživší, budete čelit novým hrozbám a také opět budete muset činit velice složitá rozhodnutí. Bohužel další informace o nadcházejícím titulu nemáme. Můžeme tedy jen vyhlížet nějaký ten trailer či oznámení o datu vydání. „Poslední dva roky byly naprosto neskutečné pro The Walking Dead: Saints & Sinners a my jsme nesmírně vděční za neustálou podporu ze strany hráčské komunity, která pomohla vytvořit hře takový úspěch, jaký má dnes.“ Takto zněla slova Chrise Busse v tiskové zprávě.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.