Scarlet Deer Inn – vyšívání

Scarlet Deer Inn přibližuje proces vývoje

1. 5. 2023
Zdroj náhledu: Attu Games

Fanoušci rodinného vývojářského studia Attu Games jistě netrpělivě vyhlížejí novou českou hru s názvem Scarlet Deer Inn. Protože titul stále nemá stanoveno datum vydání ani přibližné období, netušíme, zda se ho dočkáme ještě tento rok, nebo si na něj budeme muset počkat o něco déle. Vývojáři však tuto skutečnost dobře kompenzují pravidelnou aktivitou na svých sociálních sítích, na nichž se nezdráhají zveřejňovat časté aktualizace o vývoji netradiční vyšívané plošinovky. Scarlet Deer Inn bude hrou obsahující vyšívané animace a mnoho fanoušků jistě zajímá, jak se taková hra dělá.

Vývojáři čerpají inspiraci ze slovanského folkloru a vybrali si techniku, pro kterou se snad ještě nikdo před nimi nerozhodl. Vyšívané umění je neodmyslitelně spjato s lidovou tradicí a pro zasazení Scarlet Deer Inn se skvěle hodí. Celý proces se od konceptů přesouvá k šicímu stroji. Poté je nutné výšivky naskenovat, upravit pro účely videohry a nakonec vše rozpohybovat. Příjemný kontrast těmto vyšívaným postavám činí ručně kreslené pozadí, jehož syté barvy působí až pohádkovým dojmem. Jak je vidět, Attu Games dalšímu projektu věnují značné úsilí a ještě více lásky. Já osobně se už nemohu dočkat toho, až si titul sama zahraju. Po vzoru Feudal Alloy jsem si jistá, že půjde o další nádhernou hru, kterou nutně musím vyzkoušet.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.