Scythe DE postcard

Scythe: Digital Edition – převody účtů

3. 12. 2022
Zdroj náhledu: The Knights of Unity

Když se skloubí skvělá desková hra, která nabízí bohatý svět, nádherné ilustrace a skvělou hratelnost, s digitální verzí, může se jednat o velmi povedené dílo, které lze hrát kdekoliv. Scythe: Digital Edition patří právě do kategorie deskových her, jimž se dostalo toho štěstí, že byly předělány do digitální verze.

Scythe DE hráčská karta

V rámci posledních událostí však nastávají pro některé hráče tohoto skvostu krušné časy. Platforma AsmoConnect (Asmodee.net) již nepodporuje hráčské účty hry Scythe: Digital Edition. Z tohoto důvodu vývojáři připravili převod účtů, díky kterému si zachováte historii svých zápasů, ELO atd. Nezapomeňte, že svůj účet můžete převést až do 31. prosince.

„Převod účtu samozřejmě není povinný. Týká se pouze hraní online a pokud si chcete uchovat historii zápasů. To platí i pro účty vytvořené PŘED 10. LISTOPADEM 2022. V situaci, kdy vám na účtu nezáleží, si vytvořte nový a viditelnou zprávu o převodu ignorujte – prostě se přihlaste a bavte se.“ – The Knights of Unity

V rámci převodů se však vyskytlo několik problémů, na kterých se již usilovně pracuje. Jedná se možný výskyt chybové hlášky v rámci přenosu. Další možnou chybou je, že aktivační odkaz nepřijde na váš e-mail. „Oba problémy budou co nejdříve vyřešeny – pracujeme na nich a do týdne by měly být opět v pořádku. Pokud aktivační odkaz nefunguje, zkontrolujte, zda jste jej ještě omylem neodeslali dvakrát – ve spodní části zprávy by měl být jeden funkční.“ – The Knights of Unity

Více podrobností včetně postupu, jak účet převést naleznete zde.

Tento skvělý titul můžete vyhrát v naší velké vánoční soutěži.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.