Velká Vánoční Soutěž – Profesoři nadělují stovky dárečků

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Právě u nás bouchla velká vánoční soutěž. Ježíšek už má patrně rozděleno, koho navštíví, ale proč spoléhat jenom na něj? Pojďte štěstí naproti a vyhrajte skvělé ceny. Pokud tradičně očekáváte měkké dárky v podobě spoďárů a ponožek, za které musíte vytvořit falešný úsměv, tak s námi se vám oči rozzáří skutečnou radostí. Přece jen co více dokáže potěšit, než když vyhrajete vaši toužebnou hru, knihu nebo třeba hrníček s vaším oblíbeným herním hrdinou.
Velkou vánoční soutěž jsme plánovali v předstihu a s napětím teď očekáváme, kolika lidem uděláme radost a vykouzlíme jim úsměv na tváři. Největší radostí je totiž radost toho druhého, tedy vás.
Tato soutěž je zároveň naše poděkování. Díky vám se podařilo vytvořit skvělou komunitu, která se setkává nejen v herním, ale i osobním životě. V tomto přátelském duchu chceme pokračovat i nadále, a proto se i v příštím roce můžete těšit na řadu zajímavých rozhovorů, recenzí, článků a novinek. Vaše přízeň je pro nás nesmírně důležitá a posouvá nás v našem úsilí. Děkujeme vám a přejeme mnoho štěstí.

Soutěžní týdny

Soutěž proběhne ve čtyřech adventních týdnech na našem Facebooku a Instagramu. Na konci každého z nich budou vylosováni náhodní komentující, kteří splnili podmínky, za pomoci AppSorteos. Chcete-li zvýšit své šance, doporučujeme se účastnit soutěže na obou sociálních sítích. Podmínkou je mít To se mi líbí a být sledujícím na FB nebo IG. Minulý rok muselo být více než sto vylosovaných výherců nahrazeno pro nesplnění podmínek.

První týden: 27. 11. – 4. 12. 2022

Druhý týden: 4. 12. – 11. 12. 2022

Třetí týden: 11. 12. – 18. 12. 2022

Čtvrtý týden: 18. 12. – 25. 12. 2022

Deskové hry

Knihy, komiksy, gamebooky a RPG

Merch a další

Instinkt věnoval

FYFT věnoval

imago věnovalo

Nintendo věnovalo

CENEGA věnovala

Videohry

Partneři soutěže

Mediální partneři

Doufáme, že si všichni vánoční soutěž užijete!

A všem přejeme krásné prožití vánočních svátků.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn