Sea of Thieves náhled

Sea of Thieves: A Pirate's Life zde bude již 22. června

15. 6. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Jedna z nejlepších a nejproslulejších pirátských her je zcela jistě hra s názvem Sea of Thieves. Ocitáte se v roli piráta a žijete pirátský život. 22. června přichází pak její rozšíření s názvem Sea of Thieves: A Pirate’s Life.

Rozšíření obsahuje nový příběh a také nové postavy. Nejvíce se asi můžeme těšit na nejznámějšího piráta z filmové série Piráti z Karibiku, a to na nikoho jiného než na kapitána Jacka Sparrowa. Dále se zde objeví také Davy Jones.

Nové rozšíření bude bezplatné a obsahuje pět příběhů. Ty si budete moci zahrát jak sami, tak i se svými přáteli v kooperaci. Kromě nových postav se také objeví nové herní prvky právě z filmové série Piráti z Karibiku. V hlubinách oceánu na nás budou číhat sirény a další jiné oceánské přízraky.

Z traileru je jasné že Jackovi jeho humor nechybí ani zde. Všimnout si v něm také můžete různých scén, které jsou téměř identické s těmi filmovými. No máme se na co těšit!

Zdroj: PCGamesN

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.