Sea of Thieves event – náhledový obrázek

Sea of Thieves se těší novému dobrodružství, hráči budou mít kratší fronty

23. 1. 2023
Zdroj náhledu: seaofthieves.com

Společnost Rare zveřejnila v roce 2023 oficiálně první seznam novinek pro Sea of Thieves ukazující nadcházející PvE dobrodružství – The Secret Wilds –, které poběží do 2. února, stejně jako spoustu kosmetických doplňků a PvP úprav.

Nové dobrodružství pokračuje přesně tam, kde končil event The Rogue's Legacy. Mimo jiné rozvádí položené základy příběhu nemrtvého kapitána Briggsyho. Trailer toho neukázal příliš mnoho, nicméně to vypadá tak, že budou hráči před oficiálním zahájením události moci navštívit novou lokaci.

Ústřední edicí ve zveřejněném módním oddílu byla sada oblečení, zbraní a lodních doplňků „Labyrint Looter“ s minotaurskou tematikou.

Změn se dočkala i PvP část hry, v níž se zkracovala čekací doba ve frontě. Nově je implementována také funkce, která v případě dlouhého hledání zápasu připojí jako soupeře i hráče ze stejné frakce v naději, že bude vždy k dispozici bitva.

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.