The Last of Us – Joel a Ellie

Seriál The Last of Us má vyjít na začátku roku 2023

24. 5. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

The Last of Us, očekávaný televizní seriál na motivy populární hry, by mohl být uveden na začátku roku 2023, prozradil režisér první epizody. Delší dobu to vypadalo, že seriál bude uveden ještě letos, nicméně ze společnosti HBO bylo potvrzeno, že tomu tak není a že seriál bude uveden v roku 2023. Podle všeho je plánované datum vydání stanoveno na začátek příštího roku, tedy na leden až duben. Kantemir Balagov, režisér pilotního dílu televizního seriálu The Last of Us, se k datu vydání vyjádřil v nedávném rozhovoru pro ruská média Holod: „Seriál se stále natáčí,“ řekl Balagov, „měl by vyjít začátkem příštího roku.“

Zdroj: igdb

Samozřejmě se nejedná o oficiální oznámení ze strany produkce HBO, takže dokud ho neuvidíme, je lepší brát vyjádření režiséra s rezervou. Přesto se jedná o nejpřesnější datum vydání, jaké jsme slyšeli od někoho, kdo se na seriálu přímo podílí.

V souvislosti s novým datem premiéry Balagov uvedl, že se seriál stále natáčí. Vzhledem k tomu, že Neil Druckmann, který režíroval obě hry Last of Us a podílel se i na scénáři, ukončil svou práci na sérii loni v listopadu, je tato zpráva trochu překvapivá.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.