Thor Love and Thunder

Thor: Love and Thunder konečně představil Gorra!

24. 5. 2022
Zdroj náhledu: press.disney.co.uk

Gorr the God Butcher v podání Christiana Balea byl konečně ukázán v blížícím se snímku Thor: Love and Thunder. V nejnovějším traileru jsou také vidět konečně nějaké ty akčnější scény a dočkali jsme se i ukázek z řeckého pantheonu. Trailer je ale narvaný především humorem a to se bojím, že celý film srazí.

Všichni víme, že humor umí být u Disneyho zbytečně dětinský a očividně ani tento film nebude výjimkou. Ať to vypadá sebevíc epicky, uvidíme nejspíš spoustu akce s hromadou barviček a obrovským množstvím humoru. Ani další díl Thora tak nebude žádným vážným snímkem. Na druhou stranu, Gorr vypadá naprosto fantasticky a nedivím se, že Taika Waititi jej považuje za nejlepšího záporáka Marvelu. Každopádně zkoukněte trailer, připravte se na premiéru 8. 7. a řekněte nám, není tam toho humoru skutečně moc?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.