17. sezóna pro Destiny 2 přichází

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: bungie
Destiny 2: 17. sezóna je definitivně tady. Společnost Bungie konečně odhalila podrobnosti o hře, a to jen několik hodin před jejím uvedením na trh. Sezóna se jmenuje „Season of the Haunted“ (Sezóna strašidel).
V popisu na YouTube se píše toto:
„Calus, hnán neuhasitelnou touhou po moci, usiluje o souhlas svého nového pána. Jeho kdysi bohatá loď, nyní opuštěná a zkažená, se vrátila do naší galaxie a jeho cílem je moc, kterou slibuje pyramidová loď ležící na měsíci.
Když Leviatan naváže kontakt s Pyramidou, probudí se noční můry z minulosti lidstva a hrozí, že budou pronásledovat každého, kdo se odváží zasáhnout. Podívejte se do propasti a najděte odvahu ve smrťákově plášti a oceli kosy.“

Byly také spuštěny oficiální webové stránky Season of the Haunted, které nabízejí mnohem více podrobností o tom, co bude sezóna vlastně dělat. Do výbavy patří Trespasser (exotická pistole, kterou vlastní Shiro-4) a řada bohatých sezónních zbraní a brnění. Brnění navíc světélkuje, což je velmi zajímavé. Podtřída Solar byla také zcela přepracována.

Zdroj: Bungie

Season Pass

Vybavení, zkušenosti, odměny. Pořiďte si Season Pass a okamžitě si odemkněte novou sekundární zbraň. Navíc získáte XP boosty, díky nimž se zrychlí získávání hodností v Season Passu a zpřístupní se vám odměnové tratě. Kostýmy a samotná zbraň vypadají celkem dobře.
Sedmnáctá sezóna přinese také změny v Železném praporu a Osirisových zkouškách. Koluje i mnoho zvěstí, včetně slibovaného nového dungeonu, nyní s názvem Moon Room, který bude vydán 27. května.

Zdroj: Bungie

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn