Destiny 2 – logo

17. sezóna pro Destiny 2 přichází

24. 5. 2022
Zdroj náhledu: bungie

Destiny 2: 17. sezóna je definitivně tady. Společnost Bungie konečně odhalila podrobnosti o hře, a to jen několik hodin před jejím uvedením na trh. Sezóna se jmenuje „Season of the Haunted“ (Sezóna strašidel).

V popisu na YouTube se píše toto:„Calus, hnán neuhasitelnou touhou po moci, usiluje o souhlas svého nového pána. Jeho kdysi bohatá loď, nyní opuštěná a zkažená, se vrátila do naší galaxie a jeho cílem je moc, kterou slibuje pyramidová loď ležící na měsíci.Když Leviatan naváže kontakt s Pyramidou, probudí se noční můry z minulosti lidstva a hrozí, že budou pronásledovat každého, kdo se odváží zasáhnout. Podívejte se do propasti a najděte odvahu ve smrťákově plášti a oceli kosy.“

Byly také spuštěny oficiální webové stránky Season of the Haunted, které nabízejí mnohem více podrobností o tom, co bude sezóna vlastně dělat. Do výbavy patří Trespasser (exotická pistole, kterou vlastní Shiro-4) a řada bohatých sezónních zbraní a brnění. Brnění navíc světélkuje, což je velmi zajímavé. Podtřída Solar byla také zcela přepracována.

Zdroj: Bungie

Season Pass

Vybavení, zkušenosti, odměny. Pořiďte si Season Pass a okamžitě si odemkněte novou sekundární zbraň. Navíc získáte XP boosty, díky nimž se zrychlí získávání hodností v Season Passu a zpřístupní se vám odměnové tratě. Kostýmy a samotná zbraň vypadají celkem dobře.Sedmnáctá sezóna přinese také změny v Železném praporu a Osirisových zkouškách. Koluje i mnoho zvěstí, včetně slibovaného nového dungeonu, nyní s názvem Moon Room, který bude vydán 27. května.

Zdroj: Bungie

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.