Sestavte a opravte počítač v nové hře zdarma na Epic Games Store

Share on facebook
Sdílet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Také tento čtvrtek nám společnost Epic Games přináší hru, kterou si po dobu jednoho týdne můžeme bez dalších poplatků přidat do naší herní knihovny. Minulý týden jsme se stali vládcem v real-time strategii Europa Universalis IV od vývojářského studia Paradox Interactive. Z historického období nás čeká přesun zpět do dnešní doby, kde si vyzkoušíme práci ajťáka v PC Building Simulatoru.
V tomto simulátoru od studia The Irregular Corporation je naším úkolem stavět, opravovat a testovat počítačové sestavy. Titul nabízí různou řádku úkolů od běžného čištění prachu, výměny poškozené komponenty, taktování, až po stavbu profesionálního výkonného stroje. Ke své práci využijete produktů hned několika licencovaných výrobců. PC Building Simulator oficiálně obsahuje komponenty od AMD, Nvidie, Intelu, Asusu nebo MSI a dalších. Celkový seznam licencovaných výrobců se pak zastavil na čtyřiceti pěti, což je pro podobný simulátor více než úctyhodné číslo. Pokud tedy například plánujete svou vlastní herní sestavu a nemáte s touto problematikou příliš zkušeností, PC Building Simulator vám alespoň částečně umožní pohled do světa hardwaru.

PC Building Simulator bude zcela zdarma na Epic Games Store dostupný do 14. října 2021. Za sedm dní nabídku nahradí titul Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse a také balíček do free-to-play hry Paladins.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn