Back 4 Blood bude ihned po vydání součástí Xbox Game Passu

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Společnost Microsoft konečně poodhalila další hry do své předplatitelské služby Xbox Game Pass pro měsíc říjen roku 2021. Seznam her je i tentokrát hodně bohatý, včetně nové zombie střílečky Back 4 Blood, která vyjde 12. října.

Na jaké nové hry se můžeme těšit?

Již nyní můžeme pomocí předplatného stahovat bitevní simulaci Totally Accurate Battle Simulator. Zítra, tedy 7. října, se k obsáhlému seznamu přidá titul The Procession to Calvary. V úterý 12. října, přesně v den vydání, do služby Xbox Game Pass přibude i nová zombie střílečka Back 4 Blood, jež je také prezentována jako nástupkynělegendárního Left 4 Dead. Ve stejný den se předplatitelé mohou těšit také na Destiny 2. O další dva dny později, konkrétně 14. října nabídku dále rozšíří rogue-like karetní titul Risk of Pain a stavitelská akce s prvky RPG The Riftbreaker. Seznam her uzavírá 15. října RPG pod názvem The Good Life, které ve stejný den rovněž vyjde.

5. října: Totally Accurate Battle Simulator

7. října: The Procession to Calvary

12. října: Back 4 Blood a Destiny 2

14. října: Ring of Pain a The Riftbreaker

15. října: The Good Life

Jako obvykle z předplatného Xbox Game Pass i několik her odchází. Tentokrát se budeme muset 15. října rozloučit s tituly GONNER2, Heave Ho, Katana Zero, Scourgebringer, Tales of Vesperia HD a The Swords of Ditto.

Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn