Xbox oslavuje 20. narozeniny… teniskami?

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: Microsoft

Během května tohoto roku jsme psali o spolupráci Sony a společnosti Nike. Tato kooperace dala vzniknout stylovým teniskám Nike PG 5 PlayStation 5 Colorway. Microsoft nyní vrací úder a k příležitosti 20. výročí se spojil naopak s konkurenční firmou Adidas a vytvořili tenisky Adidas Originals… no kdo by to byl čekal, že?

Design tenisek je inspirovaný speciální edicí prvotní Xbox konzole pro hru Halo: Combat Evolved z roku 2001. Při pohledu na zeleno-černé tenisky s průsvitnými detaily máte pocítit nostalgii využívající moderní technologie… což mimochodem odkazuje na postoj Microsoftu, jakým přistupuje ke své vlastní historii.

Zdroj: Microsoft

To ovšem není všechno. Spolupráce se společností Adidas bude zřejmě mnohem větší a Microsoft slibuje brzy oznámit další novinky. „Tato spolupráce odstartuje globální spuštění kampaně ‘Always Played In. Never Played Out,’ která oslavuje toto období hraní za poslední dvě desetiletí napříč sportem, hraním videoher, životním stylem a kouzlem, které nastane, když si všichni na hraní dáme čas, protože hry jsou určeny k hraní, boty jsou určeny k hraní – od betonu po gauč i mimo něj.“ 

Pokud si tedy na tenisky brousíte zuby, do prodeje mají jít ještě tento rok, proto sledujte @Xbox na Twitteru, kde se jistě dozvíte v průběhu oslav více detailů.

Zdroj: Microsoft

Zdroj: news.xbox.com

Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn