Shadow Gambit The Cursed Crew - Cover

Shadow Gambit: The Cursed Crew budou pirátští Commandos

3. 2. 2023
Zdroj náhledu: Mimimi Games

Německé vývojářské studio Mimimi Games, které je známé tvorbou povedených strategických her, oznámilo svou nejnovější hru Shadow Gambit: The Cursed Crew. Studio má pověst tvůrců, kteří oživili žánr taktických RTS tituly, jako jsou například Desperados 3, taktická hra v reálném čase zasazená do prostředí Divokého západu, která získala pozitivní hodnocení od hráčů i kritiků. Kromě Desperados 3 vyvinulo Mimimi Games i další úspěšné tituly, jako je The Last Tinker: City of Colors a Shadow Tactics: Blades of the Shogun.

V Shadow Gambit se hráči ujmou role piráta, který vede loď duchů zvanou Red Marley a sestavuje posádku prokletých jedinců. S využitím nadpřirozených schopností musí hráči přelstít a porazit inkviziční armádu, která jim blokuje cestu k legendárnímu pokladu kapitána Mordechaje. Hráči mohou také plnit individuální mise pro jednotlivé postavy, aby prohloubili své znalosti o posádce a naplánovali další výpravu, a zároveň se sblížit se svými členy posádky na palubě strašidelné kocábky.

Celkově lze říct, že Shadow Gambit: The Cursed Crew působí jako zajímavá směs legendární série Piráti z Karibiku a kritiky oceňovaného Desperados 3. Studio Mimimi Games je známé svým odhodláním vytvářet pohlcující a náročné hry s výjimečným důrazem na detail. Důsledně se snaží posouvat hranice žánru experimentováním s novými herními mechanismy a očekává se, že v tomto trendu bude pokračovat i se svým nadcházejícím titulem

.Shadow Gambit: The Cursed Crew je ve vývoji pro PC, PS5 a Xbox Series X|S.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.