Legacy of Hogwarts – logo

Finální launch trailer Hogwarts Legacy je tady

2. 2. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Po několika odkladech, které posunuly původní datum vydání z roku 2021 až na rok 2023, příští týden konečně vychází Hogwarts Legacy. U této příležitosti si můžeme užít nový launch trailer, který dnes vydalo vývojářské studio Avalanche Software. Trailer obsahuje zhruba dvě a půl minuty nových záběrů, včetně kombinace filmečků i ukázek ze hry. Vidíme Prasinky, profesory, studenty a samozřejmě spoustu bradavického hradu.

„Hogwarts Legacy zve hráče, aby se vydali na epickou cestu v roli studenta pátého ročníku Bradavic, který je obdařen vzácnou schopností využívat prastarou a mocnou magii,“ píše se v tiskové zprávě.

Hogwarts Legacy se na PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC dostane 10. února a na PlayStation 4 a Xbox One 4. dubna. Verze hry pro Switch vyjde 25. července.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.