Onimusha

Onimusha bude mít anime na Netflixu

17. 10. 2022
Zdroj náhledu: Netflix

Sérii Onimusha asi nemusím úplně představovat, jedná se o jednu z nejznámějších her z dílny Capcom. Spojují se v ní různé příběhy z japonské historie společně s šílenou japonskou mytologií. Série se proslavila především na začátku tisíciletí, nicméně poslední remaster vyšel v roce 2019. První hra vyšla na PlayStation 2 už v roce 2001 a nyní se Onimusha dočká animovaného zpracování.

To bude vypadat tak trošku jako seriál Tekken: Bloodlines. 3D anime se CGI efekty se tak bude kombinovat s ručně kresleným pozadím, což je mimochodem jedno z nejméně oblíbených druhů ztvárnění anime. Pracuje na něm ale velice zkušené režisérské duo. Takaši Miike se podílel například na Smrt samuraje a Šin'ja Sugai dělal sérii Dračí prokletí. Další hry se ale nejspíš nedočkáme, nebo o ní Capcom aspoň velice dobře mlčí. Každopádně úspěch anime by určitě mohl přinést nějaké pokračování.

Tagy:

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.