Simulátor rybolovu a příběhová novela zdarma na Epic Games Store

21. 3. 2024
Zdroj náhledu: Expansive Worlds

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Tentokrát si do knihovny můžeme přidat simulátor rybolovu Call of the Wild: The Angler a vizuální novelu Invincible Presents: Atom Eve.

Call of the Wild: The Angler

Další simulátor od studia Expansive Worlds, tvůrců úspěšné a slavné hry theHunter: Call of the Wild, nás opět zavede do otevřeného světa. Tentokrát ale místo pušky na lov zvěře vezmeme do ruky rybářský prut a za doprovodu zvuků přírody budeme relaxovat u zdejších jezer a rybníků. Naším cílem bude plnit příběhové výzvy a stát se profesionálním rybářem. Osvojte si různé techniky rybolovu, abyste dokázali ulovit ten nejpůsobivější úlovek. Sestavte si vlastní rybářské náčiní pomocí širokého výběru prutů, navijáků, návnad či háčků.

Call of the Wild: The Angler bude na Epic Games Store k dispozici do 28. března 2024.

Invincible Presents: Atom Eve

Dobrodružná vizuální novela Invincible Presents: Atom Eve vypráví originální příběh, v němž budete sami určovat, jak se dění na obrazovce bude vyvíjet. V kůži hlavní superhrdinky Atom Eve budete rozvíjet své schopnosti a bojovou sílu s cílem postavit se novým i starým známým nepřátelům.

Invincible Presents: Atom Eve bude rovněž dostupný do 28. března 2024. Příště se můžeme těšit na akční adventuru Islets.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.