Skull and Bones – logiáášek

Skull and Bones je opět odložen na rok 2024

27. 10. 2023
Zdroj náhledu: igdb

Skull and Bones, hra, na kterou se fanoušci těší už několik let, byla znova odložena. Ubisoft tím opět zklamal své fanoušky, neboť toto už je sedmé posunutí data vydání od původního oznámení v roce 2017. I když vývojáři dříve uvedli, že chtějí vytvořit lepší a vyváženější zážitek, Ubisoft se zatím neomluvil ani nevyjádřil k tomuto nejnovějšímu posunu termínu. Tato informace byla zveřejněna v rámci zprávy o výsledcích společnosti za první polovinu fiskálního roku, o níž jako první informoval zahraniční časopis IGN.

Fanoušci Skull and Bones, kteří stále doufají, že se projekt objeví na trhu, budou muset počkat na jeho vydání o trochu déle, než se původně plánovalo. Ubisoft však ve své zprávě oznámil, že by hra měla být uvedena na trh v prvním čtvrtletí příštího roku. To znamená, že si ji budete moci užít někdy mezi lednem a březnem 2024. Nicméně, vzhledem k tomu, o jaký titul se jedná, je těžké věřit, že nedojde k dalším neočekávaným problémům, a tím pádem k odkladům

Zdroj: staticctf.ubisoft

K tomu teď nahrává otázka, jestli by nebylo lepší, kdyby studio na tento projekt úplně nezanevřelo a nezačalo se zaměřovat na novější tituly, díky nimž by si mohlo napravit reputaci. Přece jenom jejich nejnovější počin, spadající mezi legendární zabijácké série, Assassin’s Creed Mirage, nedopadl zrovna nejlépe, pokud jde o komunitu, i když je to celkem diskutabilní. Raději se ani nebudeme zmiňovat nebo spíše rozebírat jejich další hry z velmi populárních sérií, které se také nepovedly, jako například Far Cry 6 nebo Watch Dogs: Legion.

Nedávno však bylo potvrzeno, že společnost pracuje na třetí hře ze série The Division, která je oceňována nejen komunitou, ale i kritiky. Vlastně, není se čemu divit, protože tyto hříčky přinesly velmi zajímavý koncept, dobrou hratelnost, spoustu obsahu, skvělou vizualizaci a možnost hrát i v sólo režimu, přestože jsou primárně zaměřeny na kooperativní hraní. Proto by mě zklamalo, kdyby Ubisoft zůstal u své téměř tradiční tendence kazit své série.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.