Tom Clancy's The Division Resurgence art

The Division 3 byl oznámen

22. 9. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Série The Division se skládá ze dvou vysoce ceněných akčních RPG vyvinutých společností Ubisoft: The Division a její pokračování The Division 2 z roku 2019. Obě hry si vysloužily chválu za dynamické bojové mechaniky, strategickou střelbu založenou na krytí a bezproblémovou integraci kooperativních a kompetitivních režimů pro více hráčů, stejně jako za pohlcující prostředí a poutavý příběh.

The Division 2 navazuje na premisu svého předchůdce, přináší nové lokace, nepřátele a herní mechanismy a zároveň zachovává základní prvky, díky nimž si původní titul získal popularitu.

Děj série The Division se odehrává v postapokalyptických Spojených státech po virové pandemii, člověkem vytvořené mutaci neštovic, která vyhubila velkou část populace nejprve v New Yorku a poté ve Washingtonu. Ujmete se role agenta tajné organizace, který má za úkol zachránit město a obnovit pořádek.

Oznámení o práci na The Division 3 bylo zveřejněno na oficiálním účtu Massive Entertainment na Twitteru. Příznivci série okamžitě vyjádřili své nadšení a už nyní začali spekulovat o možných nových funkcích a vylepšeních, kterých se snad dočkají.

Někteří fanoušci očekávají rozšířené možnosti přizpůsobení postavy, které umožní ještě větší personalizaci a vyjádření ve hře. Jiní se těší na hlubší a spletitější příběh, jenž pronikne do historie a lore univerza The Division. Kromě toho se nadšenci těší na vylepšení herních režimů pro více hráčů, jako je zdokonalený systém matchmakingu a rozmanitější možnosti kooperativního a kompetitivního hraní.

Výkonným producentem značky The Division ve společnosti Massive Entertainment byl jmenován Julian Gerighty, který prozatím působí jako kreativní ředitel projektu Star Wars Outlaws. Díky svým rozsáhlým zkušenostem v herním průmyslu a prokázaným úspěchům přináší Gerighty do své nové role bohaté znalosti a tvůrčí dovednosti. Bude zodpovědný za dohled nad projektem The Division 3 a bude se podílet na dalších akcích zasazených do tohoto univerza, čímž rozšíří záběr série.

Fanoušci netrpělivě očekávají další informace o The Division 3, jako jsou ukázky hratelnosti, možnosti přizpůsobení postavy a náznaky příběhu hry. Doufají také v potenciální datum vydání nebo časový plán, aby si mohli naplánovat svá očekávání: šetření na edice, sestavení nového kompu a jiné věci. Kromě oznámení zatím nejsou k dispozici žádné další informace, nicméně lze počítat s tím, že se ho v dohledné době nedočkáme, vzhledem k tomu, že výše zmíněný Star Wars Outlaws má vyjít až příští rok.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.