Slovenská hra Die by the Blade brzy vychází

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Triple Hill Interactive
Slovenská hra Die by the Blade skrze nový trailer odhaluje datum vydání, které je stanoveno na 3. listopadu 2022 pro PC, PlayStation 4/5, Xbox One a Xbox Series X/S. Verze pro Nintendo Switch dorazí až někdy v roce 2023. Od svého prvního představení v roce 2020 hra ušla skutečně dlouhou cestu, během které byla fanoušky plně financována skrze Kickstarter, a ještě stihla ukořistit cenu v soutěži White Nights Dev Contest. Titul si získal velké množství obdivovatelů milujících napětí. Přece jen v Die by the Blade je každý útok potencionálně smrtící a přežít proti soupeři znamená, že si hráč musí vypilovat své schopnosti a reflexy k dokonalosti.

Trailer kromě data vydání zobrazuje také některé klíčové funkce hry, jako je například rozmanité množství zbraní a lokací či postavy. Ty nejsou vázány na své vlastní pohyby a útoky, ale s jakoukoliv zbraní jim až sám hráč vtiskne svůj osobitý bojový styl. Každá postava má samozřejmě vlastní srdceryvný životní příběh a ve hře by měla být dostupná možnost si je do jisté míry vzhledově přizpůsobit. Zbraně jsou omezeny pouze na ty z tradiční japonské kultury, kdežto postavy nejsou tímto zaměřením omezeny. Prostředí kombinuje kulturu země vycházejícího slunce společně s kyberpunkem, a dohromady tak vytváří zajímavé scenérie.

V Die by the Blade budete moct nepřítelovy útoky blokovat a hlavní kampaň pro jednoho hráče bude obsahovat režim proti umělé inteligenci. Autoři samozřejmě nezapomínají ani na různé turnaje či online multiplayer. Máme se rozhodně na co těšit, protože postačí jedna rána a jdete k zemi!

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn