Steelrising konečně obdrží New Game Plus

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Steelrising zřejmě neunikl pozornosti žádného fanouška souls-like titulů. Tento nejnovější přírůstek vyšel na začátku tohoto měsíce a už sbírá jeden kladný ohlas za druhým, což tvůrci prezentují v novém traileru. Přestože si Steelrising ze začátku prošel značnými trably, zejména co se týče optimalizace na PC, dokázal hráče zaujmout netradičním konceptem zasazeným do alternativní Francouzské revoluce. Pokud jste titul dohráli, jistě jste si všimli, že závěrečnými titulky vaše cesta zcela skončila. To by se mělo změnit s příchodem aktualizace, která už 29. září přidá do hry New Game Plus a další novinky.
NG+ je užitečná funkce, která vám umožní titul znovu spustit s tím rozdílem, že nezačínáte zcela od nuly, ale bude zachován postup vaší postavy, tj. level, zbraně, vybavení, statistiky aj. Sice se resetují úkoly i příběh na vyšší obtížnost, ale díky tomu se váš druhý herní zážitek může zcela změnit. Pro tuto volbu je však nutné, abyste již dosáhli samotného konce hry. NG+ není však jedinou novinkou, kterou brzký patch přinese. Jakmile spustíte NG+, můžete se těšit na nové zbraně, nový set oblečení, a dokonce i na nové, ještě více smrtící robotické nepřátele. Kromě toho se aktualizace zaměří na některé opravy základní hry a vyváží boj s granáty, určitými bossy a velmi oblíbenou mušketou s mrazícími kulkami, která byla doteď až moc OP.

Pokud si stále nejste jistí, jestli je Steelrising tím pravým ořechovým zrovna pro vás, přečtěte si naši podrobnou recenzi. Snad vám pomůže zjistit, zda se skutečně vydat do chaosem zmítané Paříže, nebo si raději nechat zajít chuť. Za redakci Gaming Professors hru vřele doporučujeme i úplným nováčkům drsného žánru souls-like.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn