Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - náhledovka

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 zná datum vydání

6. 3. 2021
Zdroj náhledu: CI Games

Známá a úspěšná série čítající přes 11 milionů prodaných kopií, ve které se vžijete do role odstřelovače, se brzy rozroste o další díl. Vývojáři ze studia CI Games oznámili datum vydání svého nejnovějšího počinu, Sniper Ghost Warrior Contracts 2. Spolu s oznámením vypustili do světa také nový trailer.

Druhé pokračování nás zavede do Středního východu na pohraničí mezi Libanonem a Sýrií. Ve hře najdeme celkem 20 kontraktů v 5 různých oblastech. Chloubou vývojářů je údajná nová úroveň realismu, díky níž budete vaše nepřátele střílet na vzdálenost delší jak tisíc metrů. Vylepšení se dočkají i vaši protivníci, autoři slibují jejich realističtější chování. Nezapomnělo se ani na některé vizuální prvky, těšit se můžeme na lepší grafiku, podporu nativního 4K rozlišení nebo kratší načítání hry. Kontrakty ve Sniper Ghost Warrior Contracts 2 půjdou podle slov plnit několika způsoby, hra by tak měla podporovat znovuhratelnost.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 má datum vydání stanovené na 4. června 2021 a vyjde s českými titulky na platformy PC, PS4/5, Xbox One /Series S/X. Podle informací by PC verze měla stát 29,99 eur. Konzolové verze pak 39,99 eur.

Zdroj: CI Games

Pokud si titul předobjednáte, získáte zdarma několik bonusů: - odstřelovací puška Marcus Tactical - FFF 45 ACP Luring Pistol s bočním ramenem - dva exkluzivní skiny pro zbraně

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.