Sniper Ghost Warrior Contracts 2 zná datum vydání

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: CI Games
Známá a úspěšná série čítající přes 11 milionů prodaných kopií, ve které se vžijete do role odstřelovače, se brzy rozroste o další díl. Vývojáři ze studia CI Games oznámili datum vydání svého nejnovějšího počinu, Sniper Ghost Warrior Contracts 2. Spolu s oznámením vypustili do světa také nový trailer.
Druhé pokračování nás zavede do Středního východu na pohraničí mezi Libanonem a Sýrií. Ve hře najdeme celkem 20 kontraktů v 5 různých oblastech. Chloubou vývojářů je údajná nová úroveň realismu, díky níž budete vaše nepřátele střílet na vzdálenost delší jak tisíc metrů. Vylepšení se dočkají i vaši protivníci, autoři slibují jejich realističtější chování.
Nezapomnělo se ani na některé vizuální prvky, těšit se můžeme na lepší grafiku, podporu nativního 4K rozlišení nebo kratší načítání hry. Kontrakty ve Sniper Ghost Warrior Contracts 2 půjdou podle slov plnit několika způsoby, hra by tak měla podporovat znovuhratelnost.
Sniper Ghost Warrior Contracts 2 má datum vydání stanovené na 4. června 2021 a vyjde s českými titulky na platformy PC, PS4/5, Xbox One /Series S/X. Podle informací by PC verze měla stát 29,99 eur. Konzolové verze pak 39,99 eur.
Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - bonusy

Zdroj: CI Games

Pokud si titul předobjednáte, získáte zdarma několik bonusů:
– odstřelovací puška Marcus Tactical
– FFF 45 ACP Luring Pistol s bočním ramenem
– dva exkluzivní skiny pro zbraně
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn