Sol Cresta úvod

Sol Cresta konečně vyjde příští měsíc

24. 1. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Sol Cresta má nové datum vydání, a to 22. února 2022.

Hra měla původně vyjít minulý měsíc v prosinci 2021, ale bohužel se opozdila, protože chybělo okno pro spuštění hry.

Naštěstí pro nás živé vysílání o víkendu odhalilo nové plány vydání. Potvrdilo se, že se střílečka bude prodávat za 40 $ / 40 £ a bude k dispozici na PC, PS4 a Switchi. Zde se můžete podívat na živý přenos (VGC):

Sol Cresta údajně zdvojnásobuje vertikální hratelnost (volné dokování a střílení), která z originálu (1985) udělala takovou horkou kultovní klasiku. Precizně navržená střílečka s vertikálním rolováním vám dává za úkol zkombinovat tři stíhačky různými způsoby, abyste změnili svůj plán útoku.

Hlavní herní designér a ředitel Bayonetty Hideki Kamiya v době oznámení uvedl, že pokračování je součástí snahy Platina stát se studiem, které vyrábí všechny druhy zábavných her, nejen akční hry.

Sol Cresta není jediným titulem PlatinumGames, který se blíží dokončení. ICYMI, Square Enix nedávno oznámilo, že co-op dungeon crawler Babylon's Fall od PlatinumGames nedávno vstoupil do fáze „gold” (tedy finální verze hry, již připravené pro vydání, pozn. red.). Oznámení, které učinili v živém přenosu, potvrdilo, že hra je „ready for live“, přičemž se stále očekává, že bude spuštěna na PS4, PS5 a PC od 3. března.

Zdroj: gamesradar.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.