Song of Nunu náhled

Song of Nunu představuje nový trailer

24. 8. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Studio Riot Forge má na kontě už několik vynikajících titulů, jako je Ruined King nebo Convergence. Mimo jiné chystá společnost další překvapení s názvem Project L, o kterém toho taky víme už dost. Nyní nám však vývojáři představili zcela jiný projekt, a to trailer na hru, která je zasazena do oblíbeného regionu Runeterry – Freljordu. Ústřední postavou je zde Nunu a jeho nejlepší kamarád Willump. Titul ponese název Song of Nunu a odhalí nám kouzelné prostředí drsného a zamrzlého kraje. Mimo jiné se můžeme těšit na další postavy z tohoto prostředí, jako je třeba Braum nebo Lissandra. My si budeme moci zahrát za malého chlapce, i dokonce za jeho yettiho. Společně tak budou překonávat nejrůznější překážky a řešit logické hádanky.

Hra vyjde na Steam již na podzim tohoto roku a mimo studia Riot Forge na ní pracovala také španělská společnost Tequila Works, jež má na svědomí tituly jako Gylt nebo Deadlight. Z traileru vypadá hra jako jedna z těch klasických skákaček, které byly vydávány kolem roku 2000. My se na ni každopádně velmi těšíme a nemůžeme se dočkat, jaký neuvěřitelně kouzelný příběh nám vývojáři odhalí tentokrát.https://www.youtube.com/watch?v=badg6DRx-P0

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.