Song of Nunu náhled

Song of Nunu představuje nový trailer

24. 8. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Studio Riot Forge má na kontě už několik vynikajících titulů, jako je Ruined King nebo Convergence. Mimo jiné chystá společnost další překvapení s názvem Project L, o kterém toho taky víme už dost. Nyní nám však vývojáři představili zcela jiný projekt, a to trailer na hru, která je zasazena do oblíbeného regionu Runeterry – Freljordu. Ústřední postavou je zde Nunu a jeho nejlepší kamarád Willump. Titul ponese název Song of Nunu a odhalí nám kouzelné prostředí drsného a zamrzlého kraje. Mimo jiné se můžeme těšit na další postavy z tohoto prostředí, jako je třeba Braum nebo Lissandra. My si budeme moci zahrát za malého chlapce, i dokonce za jeho yettiho. Společně tak budou překonávat nejrůznější překážky a řešit logické hádanky.

Song of Nunu vyjde na Steam již na podzim tohoto roku a mimo studia Riot Forge na ní pracovala také španělská společnost Tequila Works, jež má na svědomí tituly jako Gylt nebo Deadlight. Z traileru vypadá hra jako jedna z těch klasických skákaček, které byly vydávány kolem roku 2000. My se na ni každopádně velmi těšíme a nemůžeme se dočkat, jaký neuvěřitelně kouzelný příběh nám vývojáři odhalí tentokrát.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.