Sonic the Hedgehog – film 3

Sonic bude mít třetí film, Knuckles naopak seriál

18. 2. 2022
Zdroj náhledu: Paramount Pictures

Pokračování dobrodružství modrého ježka Sonica ještě ani nepřišlo do kin a už tu máme oznámení o dalším díle. Paramount Pictures a Sega rozhodně neztrácejí čas. Film Sonic the Hedgehog z roku 2020 si mezi fanoušky našel své místo. Už na jeho samotném konci bylo jasné, že se chystá druhý díl, který se do kin dostane 8. dubna tohoto roku. Máme teprve polovinu února a na světlo vypluly podrobnosti o tom, že třetí díl této rychle se rozšiřující série je již v produkci. Tato zpráva přišla z úst samotných generálních ředitelů Paramount Pictures & Nickelodeon, Briana Robbinse, i společnosti Sega, Harukiho Satomiho, na úterní akci Viacom Investor Event.

„Po více než tři desetiletí Sega vytváří vesmír jedinečných postav Sonic the Hedgehog, jedné z nejvášnivějších základen fanoušků,“ řekl Robbins.„Těšíme se na pokračování naší spolupráce se společností Sega, Neal Moritz a všemi našimi kreativními partnery při zkoumání dalších způsobů, jak holisticky rozšířit franšízu Sonic the Hedgehog napříč platformami a zaujmout její věrné publikum po celém světě.“

„S potěšením oznamujeme, že třetí celovečerního filmu Sonic the Hedgehog je aktivně vyvíjen. Navázali jsme pozoruhodné partnerství se společností Paramount a jsme nadšeni, že s nimi můžeme pokračovat v rozšiřování franšízy Sonic the Hedgehog,“ řekl Haruki Satomi. „Rok 2022 se rýsuje jako významný pro franšízu s druhým filmem, který bude uveden letos v dubnu, a také Sonic Frontiers, velmi očekávaným videoherním titulem, který vyjde letos. Sonic je milován fanoušky po celém světě již více než 30 let a těšíme se, že jim budeme i nadále přinášet nezapomenutelné okamžiky a zážitky po mnoho příštích let.“

Tím bylo také potvrzeno vydání hry Sonic Frontiers ještě tento rok, jak tvrdily spekulace. Sonic the Hedgehog 2 bude mít původní obsazení a v roli legendárního doktora Robotnika pod přezdívkou Eggman se opět ukáže úžasný Jim Carrey. Z trailerů vidíme, že se v pokračování vrátí všichni staří známí, a několik jich naopak přibude. Mezi nové postavy bude patřit dvouocasý lišák Tailes i horká hlava Knuckles. Kartami osudu totiž zamíchá klasická sonicovská zápletka, kdy se Knuckles nechá obalamutit Eggmanem, aby se postavil na jeho stranu. Do hry vstoupí také mocný smaragd, který by mohl zničit svět. Kdo tuto sílu najde dřív, jak Sonic dokáže, že je připravený na to, stát se pravým hrdinou, a uvědomí si nakonec Knuckles, že je podlým doktorem pouze zneužíván… vyrazte 8. dubna do kin to zjistit.

Kromě filmů se také začíná pracovat na seriálu z tohoto univerza. V roce 2023 bychom se měli dočkat zcela nového seriálu zaměřeného na postavu Knucklese. Ten se ve druhém filmu objeví zcela poprvé a v obou případech mu svůj hlas zapůjčí britský herec Idris Elba. Podívejte se také na některé naše recenze filmů a seriálů.

Zdroj: deadline.com

Tagy:

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.