Sonic Frontiers – úvodka

Uniklo možné datum vydání hry Sonic Frontiers

3. 1. 2022
Zdroj náhledu: SEGA

Nejnovější hra ze série Sonic the Hedgehog podle aktuálního úniku z databáze PlayStation nevyjde dříve než v listopadu letošního roku. Zdroj konkrétně uvádí 15. listopad 2022.

Když byl nový titul oficiálně oznámen v květnu minulého roku, SEGA a Sonic Team uvedli, že hra vyjde v průběhu roku 2022, přičemž nezveřejnili žádné podrobnější informace. Konkrétnější obrysy o nové Sonic hře jsme se dozvěděli až na akci Game Awards, kde bylo odhaleno, že nový titul ponese název Sonic Frontiers a půjde o 3D hru s otevřeným světem. Doprovodný trailer také lákal na vydání v termínu ,,holiday 2022‘‘, což by podle našich očekávání mělo být kolem Vánoc. Nový únik však konkretizuje spíše zmíněné listopadové datum vydání.

Sonic Frontiers má nabídnout známé lokace a rozlehlé otevřené pláně Starfall Islands s bohatou vegetací. Připravte se na dechberoucí vodopády, stavby, lesy, pouště apod. Toto prostředí bude vytvořeno tak, abyste mohli kopnout do vrtule a Sonica pořádně prohnat na tu nejvyšší rychlost zejména tehdy, když budete utíkat před nepřáteli.Na závěr se sluší připomenout, že Sonic Frontiers vyjde na PC, PS5/PS4, Xbox Series X/S, Xbox One a Nintendo Switch. Jestli tomu skutečně bude 15. listopadu, se snad dozvíme již brzy.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.