Uniklo možné datum vydání hry Sonic Frontiers

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: SEGA
Nejnovější hra ze série Sonic the Hedgehog podle aktuálního úniku z databáze PlayStation nevyjde dříve než v listopadu letošního roku. Zdroj konkrétně uvádí 15. listopad 2022.
Když byl nový titul oficiálně oznámen v květnu minulého roku, SEGA a Sonic Team uvedli, že hra vyjde v průběhu roku 2022, přičemž nezveřejnili žádné podrobnější informace. Konkrétnější obrysy o nové Sonic hře jsme se dozvěděli až na akci Game Awards, kde bylo odhaleno, že nový titul ponese název Sonic Frontiers a půjde o 3D hru s otevřeným světem. Doprovodný trailer také lákal na vydání v termínu ,,holiday 2022‘‘, což by podle našich očekávání mělo být kolem Vánoc. Nový únik však konkretizuje spíše zmíněné listopadové datum vydání.

Sonic Frontiers má nabídnout známé lokace a rozlehlé otevřené pláně Starfall Islands s bohatou vegetací. Připravte se na dechberoucí vodopády, stavby, lesy, pouště apod. Toto prostředí bude vytvořeno tak, abyste mohli kopnout do vrtule a Sonica pořádně prohnat na tu nejvyšší rychlost zejména tehdy, když budete utíkat před nepřáteli.
Na závěr se sluší připomenout, že Sonic Frontiers vyjde na PC, PS5/PS4, Xbox Series X/S, Xbox One a Nintendo Switch. Jestli tomu skutečně bude 15. listopadu, se snad dozvíme již brzy.
Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn