Uniklo možné datum vydání hry Sonic Frontiers

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: SEGA
Nejnovější hra ze série Sonic the Hedgehog podle aktuálního úniku z databáze PlayStation nevyjde dříve než v listopadu letošního roku. Zdroj konkrétně uvádí 15. listopad 2022.
Když byl nový titul oficiálně oznámen v květnu minulého roku, SEGA a Sonic Team uvedli, že hra vyjde v průběhu roku 2022, přičemž nezveřejnili žádné podrobnější informace. Konkrétnější obrysy o nové Sonic hře jsme se dozvěděli až na akci Game Awards, kde bylo odhaleno, že nový titul ponese název Sonic Frontiers a půjde o 3D hru s otevřeným světem. Doprovodný trailer také lákal na vydání v termínu ,,holiday 2022‘‘, což by podle našich očekávání mělo být kolem Vánoc. Nový únik však konkretizuje spíše zmíněné listopadové datum vydání.

Sonic Frontiers má nabídnout známé lokace a rozlehlé otevřené pláně Starfall Islands s bohatou vegetací. Připravte se na dechberoucí vodopády, stavby, lesy, pouště apod. Toto prostředí bude vytvořeno tak, abyste mohli kopnout do vrtule a Sonica pořádně prohnat na tu nejvyšší rychlost zejména tehdy, když budete utíkat před nepřáteli.
Na závěr se sluší připomenout, že Sonic Frontiers vyjde na PC, PS5/PS4, Xbox Series X/S, Xbox One a Nintendo Switch. Jestli tomu skutečně bude 15. listopadu, se snad dozvíme již brzy.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn