Knuckles – Sonic the Hedgehog film

Knuckles se objeví ve filmu Sonic the Hedgehog 2

11. 8. 2021
Zdroj náhledu: Paramount Pictures

Minulý rok spatřil světlo světla nejnovější celovečerní film v hlavní roli se snad nejznámějším ježkem vůbec. Sonic sklidil dobré ohlasy i díky přičinění skvělého herce Jima Carreyho, který ztvárnil hlavního záporáka Ivo Robotnika, více známého pod přezdívkou Dr. Eggman. Už na samotném konci bylo jasné, že film nezůstane pouze u jednoho dílu. V posledních vteřinách se totiž ukázala postava Tailse. S blížícím se rokem 2022, kdy bylo uvedeno, že se Sonic the Hedgehog 2 dostane na filmová plátna, se vedou spekulace, jaké další postavy ze světa Mobiánů se do filmu zapojí.

Jedné teorii můžete navždy říci sbohem. Známý herec Idris Elba na svém twitteru zveřejnil fotku Knucklesovy ikonické pěsti a tím definitivně potvrdil svou novou hereckou roli. Všichni příznivci Sonica nyní jásají radostí, protože se tímto uzavírá známé trio – Sonic, Tails a Knuckles.

Knuckles je typický bručoun a dříve koná, než myslí, proto jsou fanoušci touto volbou zaskočeni. Internetem kolovaly tipy na hlasové obsazení Knucklese hercem Jasonem Momoou či Dwaynem Johnsonem. Tento červený Echidna (ježura) už se kolikrát nechal právě výše zmíněným Dr. Eggmanem napálit, a tak jsme o to více zvědaví, jak do děje filmu zasáhne. Postavě oranžové dvouocasé lišky propůjčí svůj hlas herečka Colleen O'Shaughnessey. Snad se v brzké době dočkáme nějakého traileru či snad potvrzení obsazení dalších rolí. Svět Mobiánů je totiž plný skvělých postav, jako například Amy, Shadow, Cream, Rogue a mnohé další, které bychom rádi viděli po Sonicově boku.

Na film se můžete těšit 8. dubna 2022.

Tagy:

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.