Sonic Origins přichází na scénu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Sega

Popularita modrého rychlíka v poslední době prudce stoupla zejména díky velice úspěšné premiéře druhého filmového zpracování. Zatímco se neseme na vlně tohoto univerza, Sega nyní konečně potvrzuje leaknuté datum vydání remasterovaného Sonic Origins. Nostalgie v lepším grafickém kabátku společně s dalšími bonusy přijde skutečně letos v létě. Nejenže před rokem byla odhalena první hra v otevřeném světě Sonic Frontiers, ale společně s ní nám bylo přislíbeno remasterované znovuvydání her Sonic the Hedgehog, Sonic the Hedgehog 2, Sonic 3 & Knuckles a Sonic CD v ucelené kolekci s názvem Sonic Origins.

Kolekce vychází 23. června pouze na PC prostřednictvím Steamu i Epic Games Storu. Nabídne staré dobré klasiky s vylepšenou grafikou, ale navíc přidá také unikátní oblasti, animace, výzvy, cutscény a zcela nový režim Anniversary, ve kterém budete mít neomezené životy, rozlišení na celou obrazovku a místo prstenů budete sbírat zlaté mince, za které se údajně bude dát odemykat další obsah.

Tato velká událost pro Segu sice představuje skvělou příležitost k vytvoření několika speciálních edic, ale nic se nemá přehánět. K dostání budou základní dvě edice, ale k tomu další přídavné balíčky, z nichž každý nabízí trochu něco jiného, až se to celé začíná nehezky komplikovat.

V případě předobjednávky navíc dostanete Start Dash Pack, který obsahuje sto coinů, zpřístupnění mirror režimu a speciální pozadí.

Standard Edition za cenu 39,99 € dle očekávání nabídne pouze základní hru. Premium Fun Pack a Classic Music Pack teprve přijdou do prodeje a dle ukázky níže do hry přidávají těžší mise a další bonusy v podobě animací či veškerého soundtracku. Pokud se v tom ztrácíte, a přesto chcete všechno z toho, je jasnou volbou Digital Deluxe Edition za 44,99 €. Všechen obsah ovšem obdržíte, jen pokud si kolekci předobjednáte.

Zdroj: origins.sonicthehedgehog.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn