Sons Of The Forest dostal další update

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: EndNightGames
Sons Of The Forest vyšel v předběžném přístupu na konci února a docela rychle si podmanil srdce hned několika desetitisíců hráčů. Před samotným vydáním se jednalo o nejočekávanější hru na Steamu a již během prvních 24 hodin po vydání se prodalo přes dva milióny kopií. Hra také několik dní dominovala streamovací platformě Twitch.
Tvůrci ale i s tak velkým úspěchem nelení a přichystali si pro hráče již pátý update, který do Sons Of The Forest opět přinesl spoustu nového. Do hry byl konečně přidán takzvaný „Log Sled“, což by se dalo přeložit jako sáně na klády, které jistě dobře znáte z prvního dílu. Další novinkou je také fakt, že stromy během vašeho spánku budou znovu růst, což je pro mě docela překvapení.
Dále se můžeme radovat například z vylepšeného systému vaření, z nových příkazů pro našeho milého kamaráda Kevina nebo z nově přidaných plachetnic, které můžete náhodně nalézt na pobřeží. A aby toho nebylo málo, nyní si v Sons Of The Forest můžete brnknout na kytaru!
Kromě nového obsahu také bylo opraveno hned několik chyb ve hře a tvůrci přidali i pár vylepšení, která se zabývala zejména chováním kanibalů a také povahou zvířat.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn