Sons of the Forest náhled

Sons Of The Forest dostal další update

17. 5. 2023
Zdroj náhledu: EndNightGames

Sons Of The Forest vyšel v předběžném přístupu na konci února a docela rychle si podmanil srdce hned několika desetitisíců hráčů. Před samotným vydáním se jednalo o nejočekávanější hru na Steamu a již během prvních 24 hodin po vydání se prodalo přes dva milióny kopií. Hra také několik dní dominovala streamovací platformě Twitch.

Tvůrci z Endnight Games ale i s tak velkým úspěchem nelení a přichystali si pro hráče již pátý update, který do Sons Of The Forest opět přinesl spoustu nového. Do hry byl konečně přidán takzvaný „Log Sled“, což by se dalo přeložit jako sáně na klády, které jistě dobře znáte z prvního dílu. Další novinkou je také fakt, že stromy během vašeho spánku budou znovu růst, což je pro mě docela překvapení. Dále se můžeme radovat například z vylepšeného systému vaření, z nových příkazů pro našeho milého kamaráda Kevina nebo z nově přidaných plachetnic, které můžete náhodně nalézt na pobřeží. A aby toho nebylo málo, nyní si ve hře můžete brnknout na kytaru! Kromě nového obsahu také bylo opraveno hned několik chyb ve hře a tvůrci přidali i pár vylepšení, která se zabývala zejména chováním kanibalů a také povahou zvířat.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.