Layers of Fear – za oknem je děs

Layers of Fear vyjde v polovině června

16. 5. 2023
Zdroj náhledu: Bloober Team

Jak jsme vás informovali již minulý týden o chystaném spuštění demoverze na očekávanou hororovou hru Layers of Fear, vývojáři ze studia Bloober Team nám společně s ním naservírovali další překvapení. Viděli jsme ukázky z dechberoucího a temně děsivého vizuálu prezentující sílu Unreal Engine 5, slyšeli jsme hlavní hrdinku nastínit zápletku svého příběhu, ale stále jsme nevěděli, kdy se titulu dočkáme. Layers of Fear měl vyjít někdy během června tohoto roku a my konečně známe přesné datum vydání, které bylo oznámeno společně se včerejším spuštění dema… to je mimochodem k vyzkoušení až do pondělí 22. května.

Pomyslný třetí díl Layers of Fear vyjde 15. června 2023 na PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC prostřednictvím platformy Steam i Epic Games Store. Velkolepé finále slibuje spojit zápletky předešlých dvou her v jeden ucelený příběh. Vodítkem se zdá být tajemný maják, k němuž je protagonistka jakýmsi způsobem připoutaná. Každý díl ze série těchto psychologických hororů prezentuje děsivý osud umělce. Poprvé jsme nahlédli do choré mysli malíře, podruhé jsme se vrhli na palubu šílenství hercovy role a potřetí sjednotíme veškeré události dohromady jako spisovatelka.

Známe také doporučené systémové požadavky pro spuštění hry na PC.

Zdroj: Bloober Team

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.