Sons of the Forest náhled

Sons of the Forest je nejočekávanější hrou na Steamu

18. 2. 2023
Zdroj náhledu: EndNightGames

Sons of the Forest je velice očekávaným titulem a není se upřímně čemu divit. První díl této survivalovky vyšel v early accessu již v roce 2014 a byl velikým překvapením pro řadu hráčů. Dalo by se říct, že se jednalo snad až o perfektní survivalový počin, který hráče bez problému udržel u hry i několik desítek hodin. Není tedy překvapení, že na pokračování hráči čekají jak na smilování.

Co ale malinko překvapením může být, je fakt, že hra se na Steamu posunul na první místo v žebříčku „Most Wishlisted“, neboli žebříčku her, které si hráči nejvíce přejí. Předběhl tak očekávané RPG Starfield od proslulého vývojáře Bethesda Game Studio.

Jak je ale možné, že indie titul se dokázal vyšplhat až na samotný vrchol takového žebříčku a nechat za sebou počin od mnohem většího a známějšího studia? Důvodů může být hned několik. Tím prvním je určitě fakt, že Sons of the Forest již má své datum vydání, na rozdíl od Starfieldu, u kterého vývojáři zatím žádné konkrétní datum nestanovili. Další možností je pověst Steamu, který je znám jako domov velice úspěšných nezávislých her. Dalším plusem pro tento hororový survival je také to, že se jedná o sequel k velice úspěšnému počinu.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.