Sons of the Forest je nejočekávanější hrou na Steamu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: EndNightGames
Sons of the Forest je velice očekávaným titulem a není se upřímně čemu divit. První díl této survivalovky vyšel v early accessu již v roce 2014 a byl velikým překvapením pro řadu hráčů. Dalo by se říct, že se jednalo snad až o perfektní survivalový počin, který hráče bez problému udržel u hry i několik desítek hodin. Není tedy překvapení, že na pokračování hráči čekají jak na smilování.
Co ale malinko překvapením může být, je fakt, že Sons of the Forest se na Steamu posunul na první místo v žebříčku „Most Wishlisted“, neboli žebříčku her, které si hráči nejvíce přejí. Předběhl tak očekávané RPG Starfield od proslulého vývojáře Bethesda Game Studio.
Jak je ale možné, že indie titul se dokázal vyšplhat až na samotný vrchol takového žebříčku a nechat za sebou počin od mnohem většího a známějšího studia? Důvodů může být hned několik. Tím prvním je určitě fakt, že Sons of the Forest již má své datum vydání, na rozdíl od Starfieldu, u kterého vývojáři zatím žádné konkrétní datum nestanovili. Další možností je pověst Steamu, který je znám jako domov velice úspěšných nezávislých her. Dalším plusem pro tento hororový survival je také to, že se jedná o sequel k velice úspěšnému počinu.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn