NieR Automata – Raku Spa crossover

Máte jedinečnou možnost vykoupat se s androidy z NieR:Automata

17. 2. 2023
Zdroj náhledu: rakuspa.com

Že spousta světových společností využívá možnosti zviditelnit své herní projekty formou spoluprací a crossoverů s různými firmami, není ničím novým. Nedávno jsme psali o minecraftové obuvi Crocs, v Londýně se objevila nadživotní sekera Leviathan a v obchodech už teď můžete najít sušenky Oreo s motivy Xboxu. Je to právě japonská společnost Square Enix, která oznámila možná trochu netradiční spolupráci s další japonskou firmou jménem Raku Spa. Není potřeba chodit kolem horké kaše. Pokud se v nejbližší době chystáte navštívit zemi vycházejícího slunce, určitě zamiřte do horkých pramenů. Budete totiž mít možnost zažít tematickou koupel společně s jednou z hlavních postav z NieR:Automata. Koupele a místnosti budou vyzdobeny panely s podobiznou 2B, 9S a A2 a chybět nesmí ani odpovídající vůně.

Dejte však pozor, každý z androidů se v lázních bude nacházet pouze po omezenou dobu. Akce potrvá od 21. února až do 21. března 2023. 2B vám bude dělat společnost 21.–23. února a 9.–12. března. A2 dorazí 2.–5. března a 19.–21. března, zatímco 9S se k vám připojí 24.–26. února a 16.–18. března. Pokud svého oblíbence chcete zastihnout, je potřeba si najít čas v konkrétní dny. Všechny postavy budou oblečeny do tradiční yukaty a rozhodně fanouškům uštědří pohledy jako ještě nikdy dříve.

Kromě tohoto netradičního zážitku však návštěva Raku Spa nabídne i hromadu dalšího tematického zboží, jako jsou například plakáty, placky, klíčenky, ručníky, trička, spony do vlasů, tašky a mnoho dalšího. Se zvyšující se útratou navíc budete moct získat náhodnou záložku, a to se vyplatí. Po odpočinku těla i mysli a nákupní horečce si v lázeňském bufetu zchladíte hrdlo nápoji a ochutnáte dezerty i hlavní chody inspirované postavami 2B, A2, 9S, Commander White, Operator 6O a Operator 21O. K chodu dostanete náhodný tácek a papírové prostírání. Více najdete na oficiálních webových stránkách.NieR:Automata v posledních týdnech zažívá obrovský boom, a to hlavně díky vysílání animované adaptace původní videohry z roku 2017. Bohužel anime bylo po třetí epizodě pozastaveno kvůli zvýšenému výskytu nakažení covid-19 u členů produkčního týmu.

Zdroj: techraptor.net, rakuspa.com

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.