Spec Ops The Line náhled

Spec Ops: The Line zmizí ze všech digitálních obchodů

31. 1. 2024
Zdroj náhledu: 2K

Akční střílečka Spec Ops: The Line z roku 2012 byla celkem nečekaně a bez předchozího upozornění odstraněna ze Steamu, což překvapilo nejen mnohé hráče, ale dokonce i původní vývojáře. Nyní se k celé situaci vyjádřilo také vydavatelské studio 2K, jež prozradilo, že důvodem k tomuto rozhodnutí je ukončená platnost různých licencí, které titul obsahoval.

Jako první byl Spec Ops: The Line odstraněn z platformy Steam, a to konkrétně 29. ledna. Fanoušci a hráči, kteří dosud titul nehráli, začali na tento krok reagovat kupováním na GOGu a Xboxu, kde je hra stále dostupná – konkrétně na GOGu můžete nyní tento kousek pořídit za cenu 3,99 euro, a to až do 6. února. Dříve či později nicméně bude hra odstraněna i ze všech ostatních digitálních obchodů, prozradilo 2K. Důvodem je vypršení licencí, které se vydavateli zřejmě nevyplatí prodlužovat.

Pro vlastníky hry se však prozatím nic nemění. Titul bude možné hrát i nadále. Vydavatel 2K dále poděkoval všem fanouškům a hráčům za to, že si Spec Ops: The Line zakoupili, a těší se na další novinky, které v průběhu letošního roku přinese. Jen dodejme, že hra vyšla 26. června 2012 pro PC, Xbox 360 a Playstation 3.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.