A Plague Tale Requiem

Spoilery ke hře A Plague Tale: Requiem se začaly objevovat už před vydáním

15. 10. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Není to bohužel poprvé a určitě ne naposled, ale fyzické kopie hry A Plague Tale: Requiem byly některým zákazníkům omylem dodány dříve a objevily se v některých maloobchodních prodejnách, což vedlo k tomu, že se na internetu začala objevovat videa z několika úvodních hodin hry. Přestože se nejedná o největší blockbuster letošního podzimu, byla by velká škoda nechat si hru vyspoilerovat. 

Hra studia Asobo, která je pokračováním hry A Plague Tale: Innocence, vyjde 18. října 2022 pro PS5, Xbox Series X/S, PC a Switch ve formě cloudové verze. Společnost Microsoft rovněž potvrdila, že hra bude při uvedení na trh dostupná v rámci služby Xbox Game Pass, a to pro konzole, PC i cloud.

K dispozici bude také sběratelská edice, která obsahuje sošku, brož se vzorem Hugova peří, tři litografie a krátkou LP desku se dvěma skladbami ze hry. Tato edice bude exkluzivně k dostání v internetovém obchodě vydavatele Focus Entertainment.

Zdroj: Asobo Studio

zdroj: videogameschronicle.com

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.