Společnost Playground Games zveřejnila inzerát s nabídkou práce na nové hře Fable

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: @fable/twitter

Na předváděcí akci Xbox a Bethesda Games Showcase v červnu letošního roku chyběla řada největších připravovaných exkluzivních titulů platformy a Fable byla jednou z nich. 

Vždy se však jednalo o projekt, který se připravoval několik let, a tak tomu je i nadále. Fanoušci série Fable, obávající o její stav, si mohou oddechnout, protože pracovní nabídka zveřejněná společností Playground Games dává jasně najevo, že vývoj pokračuje.

Stejně jako u všech pracovních nabídek ve společnosti PlayGround Games je ihned vysvětleno, pro který tým je pozice určena. Skriptér úkolů je součástí týmu Fable a, jak název napovídá, je zodpovědný za plnění úkolů ve hře s otevřeným světem. To samozřejmě znamená, že je před nimi ještě spousta práce.

Quest Scripter je jen jednou z mnoha pracovních pozic, jež v současné době najdete na webových stránkách společnosti Playground Games. Jen do výtvarného týmu společnost najímá animátory a výtvarníky všeho druhu. Přestože stav vývoje je nejasný, zdá se, že Playground agresivně rozšiřuje svůj tým vývojářů pro Fable.
Zatím poslední informace o datu vydání této hry se fanoušci dozvěděli díky dnes již legendárnímu úniku z Nvidia GeForce Now, při kterém byla Fable ohlášena na 12. října 2023. Nicméně Redfall, Forza Motorsport a Perfect Dark byly také vydány v roce 2022, proto lze s jistotou říci, že tyto informace jsou nespolehlivé. Vzhledem k tomu, co je v současné době o projektu známo, se zdá, že vydání v roce 2024, ne-li 2025 nebo později, je pravděpodobnější.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn