Valorant zřejmě začne odposlouchávat hlasový chat

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Odposlouchávání hlasové komunikace by ve hře Valorant mělo začít v červenci. Účelem je testování možné nové funkce, která by v budoucnu odhalila nevhodné chování hráčů.
Valorant Riot náhled

Zdroj: igdb.com

Funkce by do hry Valorant měla přijít 13. července a k dispozici bude prozatím pouze v Severní Americe v angličtině. V krátkém prohlášení Riot Games uvedl, že novinka by měla odhalit a přinést důkazy o nevhodném chování hráčů. „Jakým způsobem bude fungovat, netušíme, nabízí se možnost učení nějakého jazykového modelu pomocí různých nahrávek,“ uvedl Riot. „Prozatím však bude funkce použita v rámci testování, tudíž nepočítáme, že se hráči budou ve velkém blokováni už teď.“ Riot Games má nicméně velké ambice, beta verzi plánuje nasadit již koncem tohoto roku. Zda zůstane u angličtiny, nebo se v budoucnu bude funkce rozšiřovat o další jazyky, není známo. Tuzemští hráči by však mohli být ještě několik let v klidu. 

Uvidí se rovněž, jak nástroj bude úspěšný z hlediska falešných nálezů, Riot Games však hráče uklidňuje. Prý má zavedené systémy, které falešné nálezy dokáží odhalit, tak uvidíme.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn