Valorant Riot náhled

Valorant zřejmě začne odposlouchávat hlasový chat

26. 6. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Odposlouchávání hlasové komunikace by ve hře Valorant mělo začít v červenci. Účelem je testování možné nové funkce, která by v budoucnu odhalila nevhodné chování hráčů.

Zdroj: igdb.com

Funkce by do hry Valorant měla přijít 13. července a k dispozici bude prozatím pouze v Severní Americe v angličtině. V krátkém prohlášení Riot Games uvedl, že novinka by měla odhalit a přinést důkazy o nevhodném chování hráčů. „Jakým způsobem bude fungovat, netušíme, nabízí se možnost učení nějakého jazykového modelu pomocí různých nahrávek,“ uvedl Riot. „Prozatím však bude funkce použita v rámci testování, tudíž nepočítáme, že se hráči budou ve velkém blokováni už teď.“ Riot Games má nicméně velké ambice, beta verzi plánuje nasadit již koncem tohoto roku. Zda zůstane u angličtiny, nebo se v budoucnu bude funkce rozšiřovat o další jazyky, není známo. Tuzemští hráči by však mohli být ještě několik let v klidu. 

Uvidí se rovněž, jak nástroj bude úspěšný z hlediska falešných nálezů, Riot Games však hráče uklidňuje. Prý má zavedené systémy, které falešné nálezy dokáží odhalit, tak uvidíme.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.