Squid Game v CSGO - Sklo

Squid Game v CS:GO

28. 11. 2021
 

Aneb Hra na oliheň či Ojing-eo Geim je známý jihokorejský seriál, který se na Netflixu pohybuje ve vysokých číslech sledovanosti. Koncept tohoto seriálu je založený na zkrachovalých lidech, kteří dychtí po bohatství. Squid Game jim umožňuje získat obrovskou výhru, která je doslova vykoupí z finančních problémů. Problém ve Squid Game však nastává při plnění samotných úkolů. Pravidla jsou jednoduchá, založená na korejských dětských hrách. Pokud je ale porušíš, anebo prohraješ, pak prostě umíráš. Něco podobné jako v realitě u severnějšího souseda Jižní Koreje.

Obrovský boom, který seriál zažil, nevynechal ani herní komunitu. Důkazem toho jsou některé módy v různých hrách či nově vzniklé hry právě na konceptu Squid Game. Jako už název novinky napovídá, my jsme se podívali na takovýto čerstvý mód ve hře CS:GO od uživatele Ansimist. Navštívili jsme dva servery (odkazy na ně najdete níže) a můžeme potvrdit, že se mu podařilo propojit tyto dva rozdílné koncepty do celkem hratelného celku. Však posuďte sami.

Vyzkoušejte si to i vy:

connect 185.9.145.129:27974

connect 45.235.98.222:27030

Pavol Kunca

Pavol je typický vášnivý hráč, ktorý na hry nemá čas. K hernej stoličke ho posadila stará dobra 1.6, ktorej sa drží do dnešných dní. Akčné strieľačky sú jeho „domovské vody“ a preto nedá dopustiť na herné série ako Far Cry alebo Mafia. Nevyhýba sa ani stratégiám, športovým, či rôznym puzzle logickým hrám. Ako perfekcionista rád dohráva hry na 110%, kedy loví každý jeden možný achievement. Okrem hrania sa rád vzdeláva, veľa cestuje a ani šport či kniha mu nie sú cudzie pojmy. Rozhodne nejakým tým pivečkom s priateľmi nepohrdne.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.