Counter Strike 2 náhled

CS:GO profesionální hráč usnul při zápasu

9. 10. 2021
 

Kdo by to kdy řekl, že se něco takového může vůbec stát? Jeden z hráčů CS:GO týmu Triumph byl nejspíše velice unavený a tak si chtěl dát šlofíka. Načasování ale nebylo vůbec přívětivé, jelikož v ten moment společně se svým týmem hrál zápas proti týmu Evil Geniuses.

Tento zápas se odehrával na turnaji IEM Fall 2021 North America a kvůli ospalému hráči celek Triumph daroval výhru zadarmo svému soupeři Evil Geniuses. In-game leader z týmu Triumph Danny „cxzi“ Strzelczyk to potvrdil na svém Twitteru, kde napsal: „Hoši, prohráli jsme proti Evil Geniuses, jelikož někdo spal.“ Prozatím není jisté, který hráč z týmu usnul.

K mému překvapení se něco podobného už jednouv CS:GO stalo. Během velkého finále na turnaji Winners League Season 3 se ponořil do hlubokého spánku hráč Matthew „Wardell“ Yu.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.