Star Wars Jedi: Survivor oznámil časy pre-loadu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Všichni majitelé, kteří si nové Star Wars Jedi: Survivor předobjednali, dostanou možnost si před oficiálním vydáním, které proběhne 28. dubna, hru předběžné stáhnout. 

Na oficiální twitterovém účtu tyto informace sdílela samotná vydavatelská společnost. Možnost pre-loadu se bude lišit podle toho, na jaké platformě jste si Star Wars Jedi: Survivor předobjednali. Konzole Playstation 5 a Xbox Series X/S dostanou možnost zahájit stahování 25. dubna v 9 hodin večer pacifického času, což znamená, že u nás by se stahování mělo zpřístupnit přibližně v 6:00 ráno následujícího dne, tedy ve středu. Majitelům PC verzí se tato možnost prostřednictvím platformy Steam či EA app zpřístupní v úterý v 17:00 hodin našeho času.

Podle informací bude Star Wars Jedi: Survivor zabírat docela hodně místa na vašem disku. V případě PC verze si připravte přibližně 155 GB volného místa na disku. Co se týče konzolí, tam se velikost hry bude lišit podle typu konzole. U Playstation 5 se počítá s přibližně 147 GB volného místa a u konkurenta v podobě Xbox Series X kolem 140 GB. Verze Series S by podle některých informací měla zabírat pouhých 44 GB.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn