Call of Duty – modern warfare 2

Multiplayer Call of Duty: Modern Warfare 2 je na týden zcela zdarma

19. 4. 2023
Zdroj náhledu: Infinity Ward

Bezplatný týden Call of Duty: Modern Warfare 2 platí jak pro PC verzi, tak i konzole. Akce probíhá jako upoutávka na třetí sezónu, která byla do hry vydána.

Pokud patříte mezi fanoušky série a dosud jste nad koupí nového COD: MW 2 nějak váhali nebo jste jen hráč, co si rád zkouší různé bezplatné akce, zbystřete! Activision oficiálně oznámil bezplatný týden, který začíná dnes a skončí příští středu 26. dubna v 19:00. Účelem bezplatné akce je navnadit hráče na novou třetí sezónu. Nabídka platí pro PC a konzole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Jen pro úplnost, v rámci bezplatné akce se celkem můžeme těšit na 12 herních režimů a 10 map. Navíc je do 25. dubna Call of Duty: Modern Warfare 2 k dispozici s 35% slevou v rámci základní edice a 25% slevou ve Vault Edition.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.