Star Wars Jedi Survivor – úvodka

Star Wars Jedi: Survivor se ukazuje v gameplayi

4. 4. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Na oficiálním blogu PlayStation byl nedávno zveřejněn článek, ve kterém jsou detailně popsány novinky a funkce v nadcházející hře Star Wars Jedi: Survivor. Tato hra, která je pokračováním původní hry Star Wars Jedi: Fallen Order, přináší fanouškům série mnoho nových vylepšení a funkcí.

Jedním z jejích nejvýraznějších prvků je možnost přizpůsobení postavy hráče. Hráči si budou moci upravit svůj světelný meč, účes a oblečení, aby si vytvořili zcela unikátní zážitek. Tuto možnost jistě uvítají, protože jim umožní ještě více se vcítit do svého hrdiny. Další zajímavou novinkou je Jedi Chamber Room, kde se hráči budou moci vypořádat s různými hádankami a získat tak všemožné odměny. Tato místnost připomíná svatyně z hry The Legend of Zelda: Breath of the Wild a určitě bude pro fanoušky Star Wars příjemným přídavkem.

Hra také přináší mnoho nových způsobů mobility, které umožní hráči pohybovat se po herním světě rychleji a efektivněji. Vedlejší úkoly jsou také důležitou součástí hry, nabízejí hráčům možnost získat další zkušenosti a vylepšení. Svět je polootevřený, což znamená, že hráči mají volnost prozkoumat různé lokace a najít tajné cesty a skryté odměny. Hra nabízí minimálně sedm velkých planet, na kterých se hráči mohou ponořit do průzkumu a objevování.

Bojový systém byl také vylepšen a hráči si mohou vychutnat pět různých bojových postojů. Nové schopnosti využívající Sílu umožňují hráčům překonávat různé překážky a nepřátele. Mapa hry byla oproti prvnímu dílu rozšířena a zahrnuje nové lokace i oblasti, takže hráči se budou moci těšit na ještě větší svět, který budou moci prozkoumat a objevovat.

Celkově se zdá, že hra Star Wars Jedi: Survivor bude skvělým zážitkem, jak ukazují videa od Game informer a Fextralife výše v článku. Už nebudeme muset čekat dlouho, protože hra bude vydána 15. dubna 2023 na PC, Playstation 5 a Xbox Series X/S.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.